Verkooppunten

Leolux x Lotje van Lieshout

De stand van Leolux tijdens Salone del Mobile in Milaan is ontworpen door Leolux-artdirectors Kate en Joel Booy van Studio Truly Truly. Het thema dat zij het design gegeven hebben, is ‘Colouring Space’. Het is een expressieve, ruimtelijke ervaring, precies in de geest van Leolux’ creatieve ontwerpfilosofie.

De aandacht wordt meteen gegrepen door grote, papieren volumes in aansprekende kleuren. Leolux en Truly Truly nodigden daarvoor kunstenaar Lotje van Lieshout uit. In haar werk gebruikt zij complexe kleurnuances. Details uit haar werk, penseelstreken, schaduwen en kleuren, worden in Milaan uitvergroot op grote kubussen die de stand diepte en body geven, voor een unieke ervaring.

Hieronder zie je Lotje aan het werk in het atelier. Benieuwd naar het eindresultaat in Milaan? Kom dan langs, van 21 tot 26 april in hal 24, stand D30.